Szablon:Test: Różnice pomiędzy wersjami
Z PolanieOnLine
| (Nie pokazano 1 pośredniej wersji utworzonej przez tego samego użytkownika) | |||
| Linia 10: | Linia 10: | ||
| <nowiki>{{Test|nok}}</nowiki> || {{Test|nok}} | | <nowiki>{{Test|nok}}</nowiki> || {{Test|nok}} | ||
|- | |- | ||
| − | | <nowiki>{{Test||kolizja}}</nowiki> || {{Test|| | + | | <nowiki>{{Test||kolizja}}</nowiki> || {{Test||kolizję}} |
|- | |- | ||
| <nowiki>{{Test|ok|kolizja}}</nowiki> || {{Test|ok|kolizja}} | | <nowiki>{{Test|ok|kolizja}}</nowiki> || {{Test|ok|kolizja}} | ||
Aktualna wersja na dzień 00:00, 1 lip 2019
Przykłady użycia
| Input | Output |
|---|---|
| {{Test|}} | ◼: proszę przetestować |
| {{Test|ok}} | ◼: ok |
| {{Test|nok}} | ◼: nie ok |
| {{Test||kolizja}} | ◼: proszę przetestować kolizję |
| {{Test|ok|kolizja}} | ◼: kolizja ok |
| {{Test|nok|kolizja}} | ◼: kolizja nie ok |