Szablon:LinkCreature: Różnice pomiędzy wersjami
Z PolanieOnLine
| (Nie pokazano 2 pośrednich wersji utworzonych przez tego samego użytkownika) | |||
| Linia 10: | Linia 10: | ||
! Input || Output | ! Input || Output | ||
|- | |- | ||
| − | | <nowiki>{{</nowiki>{{PAGENAME}}<nowiki>|name}}</nowiki> || <nowiki>[https://polanieonline.eu/bestiariusz/<name>.html name]</nowiki> | + | | <nowiki>{{</nowiki>{{PAGENAME}}<nowiki>|name}}</nowiki> || <nowiki>[https://s1.polanieonline.eu/bestiariusz/<name>.html name]</nowiki> |
|- | |- | ||
| − | | <nowiki>{{</nowiki>{{PAGENAME}}<nowiki>|name|text}}</nowiki> || <nowiki>[https://polanieonline.eu/bestiariusz/<name>.html text]</nowiki> | + | | <nowiki>{{</nowiki>{{PAGENAME}}<nowiki>|name|text}}</nowiki> || <nowiki>[https://s1.polanieonline.eu/bestiariusz/<name>.html text]</nowiki> |
|} | |} | ||
Aktualna wersja na dzień 01:47, 8 lis 2025
Spis treści
Opis
Szablon ten tworzy link do potworów ze strony polanieonline.eu.
Używane
| Input | Output |
|---|---|
| {{LinkCreature|name}} | [https://s1.polanieonline.eu/bestiariusz/<name>.html name] |
| {{LinkCreature|name|text}} | [https://s1.polanieonline.eu/bestiariusz/<name>.html text] |
Argumenty:
| Argument No. (label) |
Opis |
|---|---|
| 1 (name) | Nazwa potwora |
| 2 (text) | Tekst do wyświetlenia zamiast nazwy (opcjonalnie). |
Przykład
Input Output {{LinkCreature|nimfa}} nimfa {{LinkCreature|nimfa|nymph.png}} nymph.png